Kurumsal
Anadolu Resital Lig Hakkında!

Anadolu Resital Lig insanların kendi takımlarını kurup katıldığı bir halı saha ligi organizasyonudur. 2 Ligden oluşuyor 1. Lig ve 2. Lig yeni takımlarımızı genelde 2. Ligden başlatıyoruz. Normal sezon ve Play-Off olarak iki süreç üzerine oynanıyor. Her haftasonu 1 maç yapılıyor. Ligte o sezon kaç takım olursa hepsi ile 1 maç oynadıktan sonra normal sezon bitiyor ve ilk 10 sırada yer alan ekipler Play-Off oynama hakkı kazanıyor. Fikstürlü bir lig yani hangi hafta kiminle oynayacağınız sezon başında belli oluyor. Maçlar hakemler tarafından yönetiliyor. Bütün maçlar 1080p HD kayıt ediliyor ve en az 60 fotoğraf çekiliyor. Maçların özetleri, haftanın golleri/kurtarislari, haftanın yedileri, takımları, ve YouTube programlarımız ile hafta içi sürekli iletişimde kalıyoruz.

Fikstürlü bir lig mantığı olduğu için saha, günler ve saatler sabit. Her cumartesi pazar belli saat aralığında oynanıyor maçlar. 

"Dostluk için bir arada, Futbol için sahadayız" sloganımızda da vurgulamaya çalıştığımız gibi, insanların centilmence oynayıp, dostlar edinip burayı bir aktivite olarak görmesini istiyoruz. Bunların yanında tabi ki ödüllerimiz var onlarda şöyle

-Şampiyonluk Kupası
-İkinci ve üçüncü olan takımlara tabak plaketi
- İlk 3 sırada ki takımların oyuncularına madalya 
- Bireysel ödüller;
Sezon Gol Kralı
Sezon Asist Kralı
En Değerli Oyuncu
En Değerli Kaleci
Fair-Play Ödülü(Takıma)
Play-Off MVP